Методичний вернісаж
8 листопада в медичному училищі відбувся справжній методичний вернісаж. Викладачами циклової комісії науково-природничих дисциплін було проведено два відкритих заняття. Каток Тетяною Іванівною було проведено лекційне заняття з епідеміології з використанням інноваційних технологій для студентів 4-х курсів, а викладачем фізіології Бурико Читати далі





