Місто моє над Десною
15 вересня Новгород-Сіверський приймав освідчення в любові, захопленні та шані з нагоди Дня міста. Колектив нашого навчального закладу теж долучився до цього: одні віршованими рядочками розкривали свої почуття древньому і вічно юному місту; інші зізнавались в любові до рідного міста, Читати далі





