Робота профорієнтаційної комісії
На початку нового навчального року профорієнтаційна комісія розпочала свою активну діяльність. 9, 10 та 16 жовтня 2019 року були відвідані школи міста Новгород- Сіверського: ЗОШ I – III ступенів № 2, гімназія ім. Б. Майстренка, державна гімназія ім.К.Д.Ушинського. Учні міських Читати далі





