Вітаємо першокурсників
Осінь… Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж… Перша лінійка… Перші заняття… Перші спортивні змагання… Перші свята у своїх студентських групах… Після перших тижнів навчання, гарного осіннього дня першокурсники зібралися в актовій залі освітнього закладу для вручення студентських квитків – обов’язкового атрибута студентського Читати далі





