Профорієнтаційна діяльність триває!
Профорієнтаційна комісія КЗ «Новгород-Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР активно продовжує свою роботу, знайомлячи учнів шкіл із благородною професією медика. «Професія медичного працівника – одна з найгуманніших і найважливіших у світі!» – саме цю думку донесли Лариса Довгорук, голова профорієнтаційної комісії, Читати далі





