“Повертаємось до очного навчання. Ти як?”
Тренінг “Повертаємось до очного навчання. Ти як?” став важливою подією для першокурсників медичного коледжу. Він був спрямований на полегшення їхньої адаптації після дистанційного навчання. Студенти активно обговорювали свої емоції та хвилювання, пов’язані з поверненням до аудиторій. Особливу увагу приділили стратегіям Читати далі





