Студенти долучилися до важливого проєкту з популяризації здорового способу життя
Студенти 2курсу ОПП Сестринська справа разом із викладачем Мариною Макаренко взяли активну участь в проєкті «Культивування навичок здорового способу життя та екологічного мислення в громаді під час воєнного стану». Захід відбувся на базі Новгород-Сіверського державного ліцею імені К.Д. Ушинського та Читати далі





